Zlecenie naprawy

  Dane osobowe

  Dane sprzętu

  TRANSPORT

  Koszt wysyłki jest uzależniony od gabarytów sprzętu. Podamy go w odpowiedzi na twoje zgłoszenie.  Pamiętaj aby dobrze zabezpieczyć swój sprzęt przed wysyłką!
  Najlepszym zabezpieczeniem jest oryginalne pudełko wraz z wkładami styropianowymi. Jeśli stosujesz opakowanie zastępcze, upewnij się, że sprzęt jest stabilnie zabezpieczony i nie ma żadnych luzów. W przypadku pakowania telewizora/monitora, matryca nie może przylegać bezpośrednio do płaszczyzny pudła. Kurier może odmówić zabrania niepoprawnie zapakowanego sprzętu!


  Koszt wizyty jest uzależniony od odległości dojazdu z serwisu do zgłoszonego miejsca. Termin wizyty jest ustalany indywidualnie, poinformujemy o nim podczas rozmowy telefonicznej.


  Przetwarzamy Twoje dane osobowe podane w formularzu powyżej. Administratorem danych osobowych jest  Władysław Markowicz, prowadzący działalność pod firmą BWM Electronics Władysław Markowicz, ul. Energetyczna 3, 05-500 Piaseczno, NIP: 951 137 69 98, adres e-mail: [email protected]. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z realizacją umowy o świadczenie usług serwisowych lub umowy o  świadczenie usług drogą elektroniczną zawartej z wykorzystaniem serwisu internetowego. Dane osobowe będą przetwarzane do zakończenia trwania umowy oraz przez czas niezbędny do wywiązania się z obowiązków nałożonych przez przepisy prawa (rozliczenia, przedawnienia roszczeń). Podstawą przetwarzania danych osobowych jest wykonywanie umowy na Twoją rzecz. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia zawarcie umowy i świadczenie usług lub otrzymywanie wiadomości od nas. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  Nasza firma istnieje na rynku od 1991 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz ciągłemu rozwojowi możemy świadczyć profesjonalne usługi z zakresu napraw szeroko pojętej elektroniki.

  Dane adresowe
  Serwis RTV i AGD
  Stacja Kontroli Pojazdów

  Energetyczna 3
  05-500 Piaseczno

  Elektronika samochodowa

  Puławska 31
  05-500 Piaseczno