O firmie

Kim jesteśmy?

Firma BWM Electronics istnieje od 1991 roku. Pierwotnie funkcjonowała pod nazwą „VIDEO TV SERVICE CENTER”. Od początku swej działalności zajmuje się serwisem wysoko zaawansowanego technicznie sprzętu elektronicznego. Wraz ze wzrostem doświadczenia personelu zatrudnionego w naszej firmie podejmowaliśmy się coraz trudniejszych zadań. Gromadzony wysoko specjalistyczny sprzęt pozwolił na podjęcie się serwisu i napraw sprzętu RTV, w tym kamer video analogowych jak i cyfrowych takich producentów jak Panasonic, LG, Thomson, Samsung, Sony, Sharp, Hitachi, Canon, Grundig, Blaupunkt i wielu innych.

Uzyskane doświadczenie i wiedzę doceniła firma Panasonic i od roku 2011 jesteśmy jednym z dwóch partnerów dla Panasonic Europe w zakresie napraw podzespołów do telewizorów plazmowych i LCD/LED oraz nagrywarek Panasonic.

Stawia to firmę BWM Electronics na wyższym poziomie zaawansowania świadczonych usług. Jesteśmy też serwisem centralnym w Polsce dla większości kategorii produktów marki Panasonic. Stąd też poczyniliśmy kolejne kroki, dzięki którym uzyskaliśmy autoryzację na naprawy gwarancyjne od takich firm jak LG, NAD czy Blaupunkt.

Przed nami kolejne wyzwania, które zamierzamy podejmować i realizować. Jesteśmy ambitnym zespołem wykwalifikowanych pracowników, zafascynowanych nową technologią i rozwiązaniami, które oferuje. Nie boimy się wyzwań ani zmian!

CELE I ZAKRES OFEROWANYCH USŁUG

W chwili obecnej, w ramach specjalizacji, koncentrujemy się na współpracy z firmą Panasonic Polska. Uzyskane doświadczenie oraz znajomość zaawansowanych technologii umożliwiają nam świadczenie usług specjalistycznych w różnych dziedzinach elektroniki. Posiadany sprzęt, warunki lokalowe oraz potencjał ludzki pozwalają szybko reagować na potrzeby rynku i dostosowywać się do aktualnych potrzeb klientów. Jesteśmy w stanie serwisować i naprawiać różnorodny sprzęt analogowy i cyfrowy.

Naprawiamy telewizory większości firm europejskich i pozostałych, w tym najnowsze cyfrowe telewizory plazmowe, LCD, LED oraz OLED.

Oferujemy usługi w zakresie napraw odtwarzaczy DVD, BLU-RAY oraz zestawów kina domowego wiodących producentów.

AUTORYZACJE NA OBSŁUGĘ SERWISOWĄ

W wyniku długoletniego doświadczenia w serwisowaniu sprzętu nasza firma uzyskała certyfikaty autoryzacyjne kilku z największych i najpopularniejszych producentów RTV i AGD w Polsce. Posiadamy autoryzacje na naprawy sprzętu firm: Panasonic, LG, Technics, NAD. Uzyskaliśmy je dzięki bardzo dobrej znajomości zagadnień z zakresu serwisowania sprzętu, bogatemu wyposażeniu naszych placówek w nowoczesne urządzenia serwisowe, jak również dzięki świetnie wykwalifikowanym technikom zatrudnionym w naszej firmie.

NOWA SIEDZIBA GŁÓWNA

W 2015 roku BWM Electronics przeniosło swoją siedzibę główną do nowej lokalizacji w podwarszawskim Piasecznie. Obecnie mieści się w specjalnie zaprojektowanym pod świadczone usługi budynku o powierzchni 1200 m². Dogodna lokalizacja w rozwijającej się usługowo-handlowej części miasta oraz własny parking dla klientów to jedne z wielu zalet nowego miejsca.

30+ lat na rynku
100 000+ zadowolonych klientów
25+ pracowników w zespole