O firmie

bwm electronics

Kim jesteśmy?

Firma BWM Electronics powstała w 1991 roku. Pierwotnie funkcjonowała pod nazwą „VIDEO TV SERVICE CENTER”. Od początku swej działalności zajmuje się serwisem wysoko zaawansowanego technicznie sprzętu elektronicznego. Wykorzystywanie specjalistycznych narzędzi i nowatorskich rozwiązań pozwoliło nam na podjęcie się coraz to bardziej złożonych napraw urządzeń RTV i AGD. Od lat świadczymy również usługi z zakresu serwisowania elektroniki samochodowej oraz prowadzimy stację kontroli pojazdów.

Wieloletnie doświadczenie oraz znajomość zaawansowanych technologii umożliwiają nam świadczenie specjalistycznych usług w różnych dziedzinach elektroniki. Posiadany sprzęt, warunki lokalowe oraz potencjał naszych pracowników pozwalają szybko reagować na potrzeby rynku i dostosowywać się do aktualnych potrzeb Klientów.

Naprawa Twojego sprzętu w trzech prostych krokach

Rejestracja naprawy

Zarejestruj naprawę wypełniając formularz na stronie lub odwiedzając nasz serwis osobiście.

Diagnoza i wycena

Po zarejestrowaniu zlecenia przystąpimy do dokładnej diagnozy uszkodzonego urządzenia oraz wstępnej wyceny naprawy. Nie martw się, poinformujemy Cię o wszystkim – to Ty decydujesz, czy skorzystasz z naszych usług.

Odbiór sprzętu

Gdy tylko naprawimy sprzęt, poinformujemy Cię o możliwości jego odebrania. Na każdą wykonaną usługę udzielamy od 3 do 12 miesięcy gwarancji!

30+

lat na rynku

350 000+

wykonanych napraw

40+

pracowników w zespole

Klienci, którzy nam zaufali

Pan Robert

Opinia Google

Wstępna konsultacja przez telefon, miła atmosfera, super ekspresowa naprawa, cena zadowalająca. Telewizor był naprawiany po gwarancji. Zawiozłem we wtorek o 14 odebrałem w środę o 11. Czego chcieć więcej. Polecam w 100%.

Pan Leszek

Opinia Google

Od prawie 3 lat borykałem
się z na wpół działającą klimatyzacja. Byłem w wielu warsztatach I wszędzie zawsze rozkładali ręce po nabiciu, odgrzybieniu I zainkasowaniu pieniędzy oczywiście.
Pan Piotr w BWM zdiagnozował
i usunął usterkę w kilka godzin.
Będę wracał na pewno, oby jak najrzadziej.

Pan Paweł

Opinia Google

Mimo nietypowego problemu o niskiej wartości zamówienia zostałem bardzo dobrze obsłużony. Bardzo dobry kontakt mailowy w odpowiedzi
na zapytanie i w trakcie oczekiwania na niezbędne (niestandardowe) części. Usługa została wykonana
w dobrej cenie, ekspresowo!
Dziękuję i polecam innym.

Galeria zdjęć

Nasza firma istnieje na rynku od 1991 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz ciągłemu rozwojowi możemy świadczyć profesjonalne usługi z zakresu napraw szeroko pojętej elektroniki.

Dane adresowe
Serwis RTV i AGD
Stacja Kontroli Pojazdów

Energetyczna 3
05-500 Piaseczno

Elektronika samochodowa

Puławska 31
05-500 Piaseczno